Aloe Vera v otázkách a odpovědích

aloe vera otazky 

Co je Aloe Vera a proč je vhodná k péči?

Aloe Vera je známá již tisíce let. Velké množství látek obsažených v rostlině Aloe Vera se osvědčilo především v péči o pokožku, protože posilují její přirozené ochranné mechanismy a současně vyrovnávají její hospodaření s vlhkostí. Kromě toho tyto látky podporují hebkost. Pravidelné používání produktů Aloe Vera tak vede k viditelně vitálnějšímu a svěžejšímu vzhledu.

Série LR Aloe Vera – Čím se vyznačuje?

LR objevila „zázračnou rostlinu“ Aloe Vera v roce 2001 a od té doby využívá její síly a vyrábí vysoce kvalitní produkty s jejími výtažky. Díky mimořádně vysokým podílům gelu z Aloe a vybrané kombinaci účinných látek jsou produkty LR Aloe Vera příjemným pohlazenímpro vaši pokožku. Hýčkejte ji každý den – s více než 50 produkty s Aloe Vera jistě splníme také Vaše přání optimální péče o pokožku. Zpracováváme výlučně dužinu rostlin Aloe Vera z kontrolovaného zemědělství mexické vrchoviny. Výtažky z bylin a oleje s gelem Aloe Vera skvěle harmonizují a pokožku čistí i ošetřují.

Jaké existují produkty péče LR Aloe Vera?

Seznam produktů péče Aloe Vera je dlouhý. Zahrnuje více než 50 produktů, mezi nimi přípravky pro čištění a péči, krémy na obličej, tělová mléka, sprchové gely, krémy na ruce, zubní pastu a produkty solární kosmetiky.

Čím jsou produkty LR Aloe Vera výjimečné?

LR klade u všech svých produktů velký důraz na kvalitu. Také produkty Aloe Vera jsou vyráběny s požadavkem být nejlepší. Z tohoto důvodu používáme pouze čistý gel z listů Aloe Vera – předpoklad pro nejvyšší kvalitu. Kromě toho se zavazujeme k šetrnému zpracování, aby v Aloe zůstaly zachovány všechny cenné látky. Koncentrace Aloe Vera gelu v našich produktech je obzvláště vysoká,
abychom výborné kvalitě dostáli. Zárukou nejvyšší jakosti je i pečeť IASC, kterou je LR péče Aloe Vera již několik let vyznamenávána. Tato pečeť byla Aloe Vera produktům udělena také v roce 2012.

Jaké účinky má produkt Aloe Vera MSM Tělový gel a kam se nanáší?

Aloe Vera MSM Tělový gel je hebký, chladivý a rychle se vstřebávající gel s výtažkem z listů medvědice a kůry vrby bílé. Díky svému chladivému účinku a bylinným výtažkům má blahodárný vliv na namáhané klouby, na které se nanáší několikrát denně.

Jaký účinek má Aloe Vera Krém s propolisem a kam se nanáší?

Tento vydatný krém je zvlášť vhodný pro péči o suchou pokožku. Propolisový výtažek z včelí plástve izoluje teplo a Aloe Vera má hydratační účinky. Propůjčují tak pokožce pěstěný a vitální vzhled a pomáhají jí čelit vlivům životního prostředí. Aloe Vera Krém s propolisem je tak zvlášť vhodný k ochraně obličeje a rukou. V zásadě ale můžete krém nanášet všude tam, kde je
pokožka suchá a potřebuje péči.

Jaký účinek má Aloe Vera Hřejivé mléko a kam se nanáší?

Lehké mléko je zvlášť vhodné pro masáže. Obsažené éterické oleje (eukalyptusový a libavkový) na pokožce nejdříve vyvolají lehký chlad, v druhém kroku se pak rozvine příjemné teplo
přispívající k okamžitému uvolnění.

Jaký účinek má Aloe Vera Koncentrát a jak a kdy se nanáší?

Aloe Vera Koncentrát pokožku díky vysoké koncentraci Aloe maximálně hydratuje a podporuje její hospodaření s vlhkostí. Doporučujeme nanášet koncentrát zásadně na vyčištěnou pokožku před denní, popř. noční péčí.

Jaký účinek má Aloe Vera Spray první pomoci a kdy ho použít?

S 12 osvědčenými bylinnými esencemi vytvoří Aloe Vera Spray první pomoci na namáhané pokožce ideální ochranný film, uklidňuje a chladí. Naneste Aloe Vera Spray první pomoci
na vyčištěnou pleť před péčí o obličej a tělo. Je vhodný nejen pro namáhanou a suchou kůži, ale i po opalování.

Co je DermaIntense a kdy ho použít?

DermaIntense je inovační řešení pro namáhanou kůži. Je zvlášť vhodný pro citlivou pokožku na obličeji, krku, loktech nebo v podkolení. Kombinace účinných látek z Aloe Vera, pupalkového oleje, výtažku mahónie a vitamínu B12 byla vyvinuta speciálně pro cílenou péči o zvlášť suchá místa. Pro zvlášť intenzivní péči můžete krém nejdříve dobře vmasírovat a poté nechat na pokožce zaschnout další tenkou vrstvu.

Je DermaIntense dermatologicky testovaný?

Ano, společnost Dermatest GmbH podrobila DermaIntense testům, při nichž byly dosaženy velmi pozitivní výsledky. Bylo zjištěno, že DermaIntense byl velmi dobře snášen a jeho
pravidelné používání může přirozenou bariéru pokožky podpořit a zlepšit její hydrataci.

Proč je krém růžový?

Produkt neobsahuje žádné barvivo. Jeho barvu způsobuje účinná látka vitamín B12.

Jak často mám používat Aloe Vera Pleťový peeling?

Máte-li normální pleť, používejte obličejový peeling jednou až dvakrát týdně. V případě suché pleti jednou týdně nebo jednou za deset dní.

Jaký účinek má Aloe Vera Pěnová maska a jak ji mám používat?

Pěnová maska pokožku osvěžuje a současně o ni pečuje a intenzivně ji hydratuje. Pleť je svěží, odpočatá a zářivá. Naneste masku na vyčištěný obličej, krk a dekolt (vynechejte ústní a oční partie).
Zbytky masky, které se do pleti úplně nevsáknou, do ní cca po 15 minutách jemně vetřete. V případě potřeby po aplikaci masky naneste denní nebo noční péči.

Co je to Aloe Vera Zvlhčující maska a kdy ji mám používat?

Aloe Vera Zvlhčující maska uklidňuje a uvolňuje pokožku. Doporučujeme ji zejména v zimě, kdy je Vaše pleť suchá nebo napjatá. Masku nanášejte vždy, když budete chtít pleti dodat zvláštní porci hydratace a blahodárného uvolnění.

Mohu přes Aloe Vera Denní krém nanést make-up?

Aloe Vera Denní krém je ideální podklad pod make-up. Vaše pleť bude dlouhou dobu zářivá a krásná.

Kdy a jak mám nanášet Aloe Vera Noční krém?

Aloe Vera Noční krém nanášejte vždy večer na vyčištěný obličej, krk a dekolt.

Jaký účinek má Aloe Vera Oční krém a jak se nanáší?

Oční krém je chladivý a hydratační jemný gel pro citlivou oblast kolem očí. Obsažený výtažek z magnólie pečuje o pokožku a díky Haloxylu působí oční partie svěže. Aloe Vera Oční krém aplikujte každé ráno a večer na oblast kolem očí, potom pokračujte běžnou denní péčí.

Je Aloe Vera Tělový balzám vhodný také pro děti?

Ano, Tělový balzám je vhodný k péči o tělo celé rodiny.

Jak mám používat Aloe Vera Jemný pleťový krém?

Aloe Vera jemný pleťový krém je určen k péči o obličej a tělo.

Jakou funkci má Aloe Vera Vlasová kúra a jak ji mám používat?

Lehká vlasová kúra s výtažkem bio máty vodní pro vitalitu a posílení hydratuje vlasy, aniž by je zatížila a usnadňuje česání. Vlasům tak propůjčí lesk a sílu. Vlasová kúra je vhodná také pro suché a barvené vlasy. Nastříkejte ji jednoduše do umytých vlasů. Kúru nevymývejte. Po jejím nanesení upravte vlasy jako obvykle.

Musím Aloe Vera Mycí emulzi používat jen na ruce?

Produkt je vhodný pro mytí celého těla. 

Aloe Vera Extra bohatý krém na ruce

Tip: Večer na ruce naneste větší množství Extra bohatého krému, poté si natáhněte bavlněné rukavice a nechte krém přes noc vstřebávat do pokožky.

Čím jsou Aloe Vera Zubní pasty zvláštní?

Aloe Vera Zubní pasty jsou vhodné k důkladnému čištění zubů. Navíc velmi příjemně osvěží Váš dech. Výtažek z echinacey posiluje dásně. Máte-li citlivé zuby, doporučujeme vám
Aloe Vera Zubní pastu sensitive.

Čím jsou zvláštní produkty Opalovací kosmetiky Aloe Vera?

Opalovací kosmetika Aloe Vera pečuje o pokožku před i po opalování. Produkty s maximálním podílem Aloe Vera ošetřují kůži již během slunění a poskytují ochranu celému tělu. Všechny produkty Aloe Vera pro péči před a po opalování obsahují minimálně 40 % Aloe Vera. Jsou voděodolné, rychle se vstřebávají, zanechávají na kůži příjemný pocit a nádherně ji provoní.

Kdy mám nanášet produkty Opalovací kosmetiky Aloe Vera?

Aby byla zaručena nejlepší možná účinnost, aplikujte produkty pro ochranu proti slunci minimálně 20 minut před opalováním. Nenanášejte na přímém slunci.

Pro koho je Aloe Vera Opalovací krém SPF 50 vhodný?

Se zvlášť vysokým ochranným faktorem je Aloe Vera Opalovací krém SPF 50 vhodný k ochraně zvlášť citlivé pokožky, např. v případě malých dětí.

Mohu AV Tělovou emulzi před opalováním používat také na slunci, nebo je produkt vhodný pouze pro solária?

Pozor: AV Tělová emulze před opalováním nechrání proti slunci. Látky v ní obsažené stimulují syntézu melaninu a urychlují tak opálení pokožky. Mléko při tom nechrání proti škodlivému slunečnímu záření. AV Tělová emulze před opalováním tedy nanášejte pouze před návštěvou solária.

Co je to AV Tělová emulze po opalování?

AV Tělová emulze po opalování je aktivní optimalizátor opálení pro obličej a tělo. Tento speciální produkt o pokožku pečuje po návštěvě solária. V kůži vystavené UVA záření napomáhá regeneraci vlastního kolagenu. Působí také proti stárnutí kůže podmíněnému UV zářením. Regulátor vlhkosti hydratuje pokožku intenzivně a po dlouhou dobu. Efekt opálení je tak trvalejší. AV Tělovou emulzi po opalování nanášejte po každé návštěvě solária.

Jedná se o produkt se samoopalovacím podílem?

AV Tělová emulze po opalování je samoopalovací produkt, který pokožku nezbarvuje karotinem, nýbrž zvyšuje stimulaci syntézy melaninu. To vede k rychlejšímu zhnědnutí kůže. Hovoří se také o optimalizátoru opálení.

Jak nanášet Aloe Vera Samoopalovací mléko pro dosažení rovnoměrného opálení?

Před každým nanesením AV Samoopalovacího mléka byste měli provést peeling. Naneste nejlépe ne příliš velké množství samoopalovacího mléka na měkký hadřík a krouživými pohyby důkladně a rovnoměrně vetřete do pokožky.

Chrání AV Samoopalovací mléko pokožku také před slunečním zářením?

Pozor, tento produkt nechrání kůži před sluncem.