• (+420) 703-321-112
  • DOPRAVA ZDARMA nad Kč 1499,-
 x 

 

Varovné příznaky, že je vaše tělo příliš překyselené a jak ho rychle odkyselit

Množství zdravotních problémů dnešní doby je lze připsat na vrub procesu, který se děje uvnitř těla – překyselení. Několik studií zkoumalo a analyzovalo paralyzující účinky překyselení na náš organismus. Všechny došli k závěru, že jeho následky mohou být více než vážně.

LR Probalance

 

Aloe se v dlouhé historii lidstva považovala za rostlinu s blahodárným účinkem na lidský organismus, údajně se měla používat již v 5. tisíciletí před Kristem ve východních zemích okolo Středozemního moře. I když je dnes známo přes 300 druhů aloe, největší význam pro všeobecné využití této rostliny má Aloe Vera Barbadensis Miller

Figuactiv sada

Bylo jedno z Vašich novoročních předsevztetí do nového roku více sportovat a získat skvělou postavu? Či dokonce získat konečně vysněnou váhu? S tím my Vám pomůžeme! Naše kvalitní produkty Vám dopomohou ke skvělým výsledkům.

LR Probalance

 

Překyselení organismu přináší nemoci, ale především zbavuje tělo minerálů. Dlouhodobě překyselený organismus si odebírá vápník z kostí, což vede k osteoporóze, ochabnutí svalů a jejich únavě. Aby náš organismus správně fungoval jako vyvážený celek, musí být dodržena zásadní acidobazická rovnováha. Probalance dodává tělu důležité minerály a stopové prvky. Je ideální podporou v období diety, protože bez pH v normě, tělo nezhubne.

Líčíme se s LR Health & Beauty!

stockvault beautiful women121748

Léto je v plném proudu a spousta z nás si láme hlavu tím, jak docílit dokonalého a dlouhotrvajícího make-upu. Není nic horšího než rozdrolená řasenka pod očima či rtěnka, která je po ranní kávě hned pryč. Značka LR přichází s produkty německé kvality, které Vám zaručí dokonalý make-up celý den.

Strana 1 z 3