• (+420) 703-321-112
  • DOPRAVA ZDARMA nad Kč 2499,-

Anti Aging v otázkách a odpovědích

anti aging otazky 

Jaký účinek mají produkty proti stárnutí?

Tyto produkty mohou předejít předčasnému stárnutí pokožky vyvolanému různými vlivy životního prostředí. Dobré produkty proti stárnutí hydratují pokožku a zásobují ji důležitými živinami. Pleť tedy působí svěžím dojmem a vypadá pevnější a zdravější.

Colostrum v otázkách a odpověDích

colostrum otazky

Co je Colostrum?

Colostrum, nazývané také mlezivo nebo mléko po otelení, existuje odnepaměti a nyní jej znovu objevujeme. Kravské colostrum je zvlášť cenné a nutné k přežití malých telátek. Dnes celá řada výzkumů potvrzuje, co sedláci věděli již dávno: colostrum má enormní hodnotu také pro člověka, protože imunitní systém krávy a člověka fungují podobně. Colostrum představuje jedinečný startovací balíček od matky přírody, který se obešel bez jakýchkoli chemických přísad.

Aloe Vera a Colostrum

 

odborna linka aloeČlánek od MUDr. Kampe. Nie je náhoda, že mnoho ľudí, aj mnohí z Vás, sa práve v tomto období zaoberajú otázkami zdravia a jeho podpory z vcelku jednoduchého dôvodu. Chrípky, chrípkové ochorenia, „PN-ky“, choré deti a veci s tým súvisiace. Proste to, čo zima, okrem toho pekného každoročne prináša.

Aloe Vera v otázkách a odpovědích

aloe vera otazky 

Co je Aloe Vera a proč je vhodná k péči?

Aloe Vera je známá již tisíce let. Velké množství látek obsažených v rostlině Aloe Vera se osvědčilo především v péči o pokožku, protože posilují její přirozené ochranné mechanismy a současně vyrovnávají její hospodaření s vlhkostí. Kromě toho tyto látky podporují hebkost. Pravidelné používání produktů Aloe Vera tak vede k viditelně vitálnějšímu a svěžejšímu vzhledu.

Produkty LR

o produktech

Mimořádná kvalita

Produkty LR Health & Beauty stojí na jednom z našich nejpevnějších pilířů – na mimořádné kvalitě. LR klade důraz na kvalitní suroviny a spolupracuje s uznávanými odborníky z řad vědců i mediků. Naše výrobky procházejí řadou kontrol a testů světových kontrolních institutů. LR Health & Beauty je držitelem několika prestižních certifikátů na důkaz jakosti.

Please publish modules in offcanvas position.