• (+420) 703-321-112
  • DOPRAVA ZDARMA nad Kč 1499,-
Figuactiv sada

Bylo jedno z Vašich novoročních předsevztetí do nového roku více sportovat a získat skvělou postavu? Či dokonce získat konečně vysněnou váhu? S tím my Vám pomůžeme! Naše kvalitní produkty Vám dopomohou ke skvělým výsledkům.

Líčíme se s LR Health & Beauty!

stockvault beautiful women121748

Léto je v plném proudu a spousta z nás si láme hlavu tím, jak docílit dokonalého a dlouhotrvajícího make-upu. Není nic horšího než rozdrolená řasenka pod očima či rtěnka, která je po ranní kávě hned pryč. Značka LR přichází s produkty německé kvality, které Vám zaručí dokonalý make-up celý den.

V letním období, kdy převládají vysoké teploty, spousta z nás vyhledává místa, kde tyto horka příjemně strávit. Vystavujeme však svá těla velkému nebezpečí a to je sluneční záření, před kterým je nutno se kvalitně chránit.

Jak je známo účinky Aloe Vera jsou nenahraditelné. Na příklad pomocí LR Aloe Vera spray první pomoci vyléčíte od drobných ranek, škrábnutí či štípanců až po různé exzémy či popáleniny od slunce.

BB krém

BB krém (BB cream) je zkratkou pro ,,Blemish Balm Cream", což můžeme přeložit jako krém na vady pleti. Původně se BB krém používal pro omlazení slabé a znečištěné pleti, ochranu a také pro následnou regeneraci pleti většinou po kosmetických operacích a na pleť s různými vadami.  

Po  mé zkušenosti s make-upy různých značek jsem se rozhodla vyzkoušet BB Krém od LR Health & Beauty. Chtěla jsem na léto něco, co by zároveň hydratovalo, krylo a chránilo pleť před slunečním zářením.

Akce na tento měsíc

Dieta

Anti-Age

Please publish modules in offcanvas position.