V letním období, kdy převládají vysoké teploty, spousta z nás vyhledává místa, kde tyto horka příjemně strávit. Vystavujeme však svá těla velkému nebezpečí a to je sluneční záření, před kterým je nutno se kvalitně chránit.

Jak je známo účinky Aloe Vera jsou nenahraditelné. Na příklad pomocí LR Aloe Vera spray první pomoci vyléčíte od drobných ranek, škrábnutí či štípanců až po různé exzémy či popáleniny od slunce.

Značka LR Health & Beauty vyvinula ochranu proti slunečnímu záření s výtažky aloe vera. Opalovací přípravky Aloe Vera Sun mají vysoce účinnou ochranu UVA/UVB proti slunci. Aloe Vera obsažené v těchto přípravcích pochází z Mexických plantáží a jsou ověřené IASC a Dermatestem.

solarni serie

LR Health & Beauty přináší kompletní solární sérii, ve které najdeme:

Aloe Vera Opalovací spray Active SPF 30
Opalovací sprej s mimořádně lehkou a rychlou aplikací. Stačí jednoduše nastříkat na tělo, vmasírovat a je hotovo! Spray je také voděodolný, takže při koupání v bázenu či v moři se nemusíte bát spálenin od sluníčka.

Aloe Vera Opalovací krém SPF 50
Opalovací krém s vysokým faktorem ochrany před sluncem, a tak je vhodný pro citlivou pokožku a ideální pro ochranu dětí před slunečním zářením.

Aloe Vera opalovací mléko SPF 30
Oplalovací mléko vhodné spíše pro světlejší pokožku, která vyžaduje střední UV ochranu. Rychle se vstřebává a nezanechává na pokožce lepkavý pocit.

Aloe Vera Anti-Aging Opalovací krém SPF 20
Opalovací krém chrání citlivá místa pokožky způsobeným slunečním zářením před předčasným zestárnutím pleti. Je vhodný pro obličej, dekolt a krk.

Aloe Vera Opalovací krémový gel SPF 20
Opalovací krémový gel je vhodný pro mírně opálenou pokožku. Na těle zanáchává příjemný jemně chladivý pocit a po jeho nanesení se rychle vstřebá, a tak nezanechá na těle lepivý pocit.

Aloe Vera Krémový gel po opalování
Jako poslední krok k dokonale opálené pokožce LR Health & Beauty nabízí krémový gel po opalování, který zklidní pokožku, zchladí a zachovává elasticitu kůže. Bambucké máslo dodá Vaší pleti vše, co po opalování potřebuje. Obsahuje 70 % Aloe Vera.

Opalovací přípravky s výtažky Aloe Vera od LR Health & Beauty Vás po celou dobu strávenou u bazénu nebo u moře dostatečně chrání před slunečním zářením.

Kompletní solární sérii můžete objednávat v našem e-shopu Green-For-Life.eu.