Líčíme se s LR Health & Beauty!

stockvault beautiful women121748

Léto je v plném proudu a spousta z nás si láme hlavu tím, jak docílit dokonalého a dlouhotrvajícího make-upu. Není nic horšího než rozdrolená řasenka pod očima či rtěnka, která je po ranní kávě hned pryč. Značka LR přichází s produkty německé kvality, které Vám zaručí dokonalý make-up celý den.

Jako první vrstvu na vyčištěnou pleť ošetřenou pleťovým krémem nanenseme podkladovou bázi Perfect Wear, která vyhladí Vaši pleť a připraví ji na aplikaci make-upu. Poté pomocí štětce nebo bříška prstu rovnoměrně rozetřeme LR Colours krémový make-up po celém obličeji. LR Colours krémový make-up je mimořádně odolný, vydrží až 12 hodin a má vysokou krycí schopnost. Pokud je potřeba zakrýt kruhy pod očima nebo drobné nedokonalosti použijeme LR Colours krycí tyčinku, kterou dále nanenseme kolem nosu, mezi obočí a na bradu. Zvolíme si světlejší odstín pro jemné rozzáření pleti. Abychom pořádně zafixovali tyto vrstvy použijeme pudr. LR Deluxe Pudr Hollywood Multicolour je vhodný pro každý odstín pleti a pro jakoukoli denní potřebu. Nanášíme pomocí speciálního štětce na pudr. Jako poslední krok k dokonalému vzhledu pleti je potřeba zdůraznit lícní kosti tvářenkou LR Deluxe Perfect Powder. Barevné duo, které můžete použít jednotlivě nebo si namíchat oblíbenou barevnou kombinaci.

Nyní se vrhneme na obočí. Vybereme si vhodný odstín LR Colours oboustrané tužky na obočí, kde je jedna strana tužky ostřejší, kterou obtáhneme tvar obočí a tlustčí stranou obočí vykreslíme. Pokud Vám nevyhovují tužky můžete použít polotekutý přípravek k barvení obočí LR Deluxe Liquid Styler, který usnadňuje aplikaci díky praktickému kartáčku.

Líčení očí je velmi individuální záležitost. Někdo preferuje výraznější odstíny, jiné z nás si vystačí pouze s řasenkou. Na druhou stranu také každá příležitost si žádá jiné zvýraznění očí. Pro každodenní líčení do práce je vhodné zvolit oční stíny jemných odstínů, které nám nabízí např. LR Colours paleta očních stínů. Na dlouhé letní večery můžeme zvolit např. LR Deluxe Quattro Night Rock umělecké oční stíny. Ať už se rozhodneme pro jakékoliv stíny nanášíme je pomocí speciálního aplikátoru nebo bříškem prstu. Oční stíny poté obohatíme LR Colours Absolute Black tekutou oční linkou a řasenkou LR Colours Mascara Absolute Black.

A jako poslední jsou na řadě rty. LR Health & Beauty nabízí široký výběr lesků, rtěnek, balzámů a tužek na rty. První si pomocí kontůrovací tužky obtáhneme tvar našich rtů a poté si už jen zvolíme tu správnou barvu rtěnky LR Colours či LR lesku a aplikujeme na rty.

Nyní už víme jak produkty na líčení od LR Health & Beauty správně používat a nezbývá nic jiného než se pustit do líčení.

Nakupujte u nás za výhodné ceny www.green-for-life.eu!