BB krém (BB cream) je zkratkou pro ,,Blemish Balm Cream", což můžeme přeložit jako krém na vady pleti. Původně se BB krém používal pro omlazení slabé a znečištěné pleti, ochranu a také pro následnou regeneraci pleti většinou po kosmetických operacích a na pleť s různými vadami.  

Po  mé zkušenosti s make-upy různých značek jsem se rozhodla vyzkoušet BB Krém od LR Health & Beauty. Chtěla jsem na léto něco, co by zároveň hydratovalo, krylo a chránilo pleť před slunečním zářením.

LR Colours BB krém mě příjemně překvapil. Je opravdu lehce roztíratelný, což velice oceňuji, jelikož mi nevyhovují make-upy tužší konzistence. Perfektně zakrývá všechny nedokonalosti pleti, takže není potřeba používat korektory.

LR Colours BB krém má jednu obrovskou výhodu v tom, že pleť matuje a po jeho použití není potřeba překrývat pudrem. Dávkuje se pomocí pumpičky, díky které nemusíte poslední ,,zbytečky” složitě vymačkávat jak u ostatních krémů. Balení LR Colours BB krému je plastové, takže se jen tak lehce nerozbije při případném pádu a velikostí krásně zapadne do každé dámské kabelky. Jeho vůně je jemná a svěží.

Účinky LR Colours BB Krému mě mile překvapily jelikož změny na své pleti jsem viděla již po týdnu. S tímto produktem jsem velmi spokojena a hodlám ho používat i nadále. BB Krém jsem zakoupila na e-shopu www.green-for-life.eu